Realizacje

Dom mieszkalny jednorodzinny, powierzchnia użytkowa 212m2, Ściany nośne z pustaków ceramicznych typu Porotherm 25 P+W, stropy żelbetowe monolityczne,dach płaski, pokryty membraną hydroizolacyjną, obróbki blacharskie z blachy powlekanej, rury spustowe PCV ukryte w ociepleniu.

Dom mieszkalny jednorodzinny, wybudowany do stanu deweloperskiego przez Naw-bud w Lusówku. Powierzchnia użytkowa 181,9m2, Ściany nośne z pustaków silikatowych gr.24cm,dach dwuspadowy pokryty blachą na rąbek, obróbki blacharskie oraz orynnowanie z blachy powlekanej

Dom mieszkalny jednorodzinny, wybudowany przez Naw-bud w Poznaniu na Strzeszynie Greckim. Powierzchnia użytkowa 329m2, Ściany nośne z pustaków silikatowych Silka24, dach czterospadowy pokryty dachówką ceramiczną, obróbki blacharskie z blachy stalowej ocynkowanej powlekanej.

Dom mieszkalny jednorodzinny, wybudowany przez Naw-bud w Poznaniu, obręb Ławica. Powierzchnia użytkowa 367m2, Ściany nośne z pustaków ceramicznych typu Porotherm 25 P+W,dach czterospadowy pokryty dachówką karpiówką, obróbki blacharskie oraz orynnowanie z blachy tytan-cynk patynowanej.

Dom mieszkalny jednorodzinny, powierzchnia użytkowa 146m2, Ściany nośne z pustaków ceramicznych typu Porotherm 25 P+W, stropy typu Teriva, dach czterospadowy pokryty dachówką ceramiczną, obróbki blacharskie oraz orynnowanie z blachy powlekanej

Dom mieszkalny jednorodzinny,wybudowany przez Naw-bud w Palędziu, okolice Poznania. Powierzchnia użytkowa 200m2, Ściany nośne z pustaków ceramicznych typu Porotherm 25 P+W,dach czterospadowy z lukarnami, pokryty dachówką ceramiczną Nelskamp, obróbki blacharskie oraz orynnowanie z blachy ocynkowanej.

Dom mieszkalny jednorodzinny, wybudowany przez Naw-bud w Poznaniu, obręb Ławica. Powierzchnia użytkowa 383m2, Ściany nośne z pustaków z betonu komórkowego Ytong24,dach dwuspadowy pokryty dachówką Tegalit Protegon, obróbki blacharskie oraz orynnowanie z blachy ocynkowanej.

Dom mieszkalny jednorodzinny, podpiwniczony wybudowany przez Naw-bud w Poznaniu w dzielnicy Podolany. Powierzchnia użytkowa 203m2, Ściany nośne z pustaków ceramicznych typu Porotherm 25 P+W,dach mansardowy pokryty dachówką karpiówką, obróbki blacharskie oraz orynnowanie z blachy tytan-cynk.

Budynek mieszkalny z poddaszem użytkowym i wolnostojącym garażem w Borówcu wybudowany przez Naw-bud o pow. użytkowej 141m2.

Budynek mieszkalny z poddaszem użytkowym w Poznaniu wybudowany przez Naw-bud o pow. użytkowej 176,5m2.

Budynek mieszkalny z poddaszem użytkowym w Lusówku wybudowany przez Naw-bud o pow. użytkowej 227,6m2.

Budynek mieszkalny z poddaszem użytkowym w Lusowie wybudowany przez Naw-bud o pow. użytkowej 197m2.

Budynek mieszkalny dwukondygnacyjny częściowo podpiwniczony budowany w Poznaniu. Funkcja: kierownik budowy

Budynek energooszczędny.Pierwszy wybudowany w Poznaniu w systemie HBE.Funkcja: kierownik budowy

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym wybudowany w Luboniu koło Poznania. Funkcja: kierownik budowy

Dom mieszkalny jednorodzinny z dwoma lokalami mieszkalnymi (pierwszy z zespołu 5 budynków) wybudowany w Tarnowie Podgórnym koło Poznania. Funkcja: kierownik budowy

Dom mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z dwoma lokalami mieszkalnymi wybudowany w Złotkowie koło Poznania. Funkcja: kierownik budowy

Dom mieszkalny jednorodzinny z poddaszem użytkowym wybudowany w Zielątkowie koło Poznania. Funkcja: kierownik budowy

Budynek mieszkalno-usługowy wybudowany w Poznaniu. Funkcja: kierownik budowy

Dom jednorodzinny parterowy z garażem wolnostojącym wybudowany w Żabnie powiat śremski. Funkcja: kierownik budowy

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym wybudowany w Paczkowie gmina Swarzędz. Funkcja: kierownik budowy

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym wybudowany w Sędzinku gmina Duszniki. Funkcja: kierownik budowy

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym wybudowany w Kobylnicy gmina Swarzędz. Funkcja: kierownik budowy

Budynek mieszkalny parterowy w Kiekrzu o pow. użytkowej 247m2.Funkcja: kierownik budowy